ZIELONY REKORD

Pokażmy że potrafimy w ważnych sprawach mówić jednym głosem

Obecnie mamy ogromne problemy z jakością powietrza. W najbliższych latach fale upałów znacznie wzrosną co będzie stanowić zagrożenie dla naszego zdrowia. Aby poprawić jakość środowiska potrzebne są działania wielu instytucji na wielu płaszczyznach. Dotlenieni.org skupiają się bardzo mocno na edukacji i zazielenieniu gdyż uważamy, że zieleń zwiększa jakość powietrza i obniża znacznie temperaturę powietrza. Działa kojąca na ludzką psychikę i zwiększa naszą produktywność i kreatywność.
26 kwietnia zachęcamy polki i polaków, wszystkie instytucje oraz firmy aby tego jednego dnia sadząc roślinę w domu, w biurze, drzewo w ogrodzie na miejskim placu zamanifestowały, że wspólnym siłami możemy zmienić świat. Wspólnie posadźmy jak najwięcej roślin i pobijmy rekord świata!
"Wspólnie z dotlenieni.org zachęcamy do tworzenia wokół siebie zielonych przestrzeni bo zieleń zwiększa jakość powietrza i obniża znacznie temperaturę powietrza. Działa kojąca na ludzką psychikę i zwiększa naszą produktywność i kreatywność. Tym bardziej zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w Zielonym Rekordzie. Wspólnie łatwiej nam zmieniać świat."

Adam Bielecki, Himalaista, alpinista, taternik i podróżnik.